Відпочинок на Дністрі

Відпочинок на Дністрі не обмежується тільки риболовлею. Адже Дністер і прилегла до нього територія – це в першу чергу природа, яка відрізняється рідкісною красою, яку не можна порівняти ні з чим іншим в світі. Саме тут, на Дністрі, можливий повноцінний відпочинок, який буде корисним для фізичного і морального здоров’я. Природа Дністра може стати справжньою знахідкою для туристів, а відпочинок тут принесе масу задоволення – ви вдосталь насолодитеся прекрасними видами річки, прилеглих мальовничих пейзажів і неповторного Дністровського каньйону. Тому будьте впевнені – відпочинок на Дністрі залишить не лише яскраві враження, але й барвисті фотографії.

Відпочивати на Дністрі можна яскраво – обов’язково з веселою компанією, шашликами і музикою, в дерев’яних котеджах або будиночках, в безпосередній близькості до природи. Прогулянки на катері або яхті по Дністру не залишать байдужими навіть самих прискіпливих туристів. А якщо ви без розуму від екстремального туризму, спробуйте катання на байдарках, рафтінг – сплав по гірських ділянках Дністра. Дністер приваблює туристів з усієї України та з-за кордону, адже відпочинок тут – цікавий, насичений і захоплюючий.

Другий за величиною рікою в Україні є Дністер. Витоки Дністра знаходяться неподалік від села Вовче, що в Львівській області. Дністер є гірською річкою, так як бере почала на схилах Карпат на північному сході. Протяжність річки складає 1362 кілометри, і тягнеться вона через декілька областей України і навіть захоплює східну частину Молдови. Впадає Дністер у Дністровський лиман, і в дельті річки існують заплавні ліси, а також єрики і дрібні озера.

Найбільший інтерес для туристів становлять Дністровські плавні, які займають велику частину дельти Дністра. Мова йде про території в низовині, які були залиті одою і порослі очеретом. Цікаво, що в цих районах мешкає безліч диких тварин – тут можна зустріти очеретяного кота, єнота, видри, тхора, лисицю, зайця, косулю та навіть шакала.

Однак найбільше Дністер залучає для відпочинку рибалок, оскільки тут, поза залежністю від конкретного відрізка ріки, скрізь водиться дуже багато різноманітних видів риб. Рибалка на Дністрі може принести вам відмінний улов краснопірки, колюшки, в’юнків, окунів, коропів, товстолобиків, лящів, карасів, плітки, линів, язей, сазанів, а також тарані і судака. Якщо пощастить потрапити на період нересту окремих риб, то в Дністрі можна виловити севрюгу, а також пузанок і навіть чорноморську оселедець.